FAVORITE — produkce této značky je novým pojmem v oblasti rybářských potřeb. Naší společnosti se podařilo vytvořit skutečně prvotřídní pruty, odpovídající moderním požadavkům, které jsou dostupné širokému okruhu rybářů. Ptáte se, čím se vyznačuji produkty značky FAVORITE mezi obdobnými výrobky jiných značek?

Koncepci každé výrobní série a modelu vytváří zkušení sportovní rybáři, kteří z vlastní zkušenosti vědí, jak mají rybářské pruty fungovat. Proto když berete do ruky pruty FAVORITE, můžete si být jistí tím, že se ideálně hodí pro lov ryb v naších podmínkách. Jejich délka, rozpětí, design a specializace se vyvíjely na základě potřeb zkušených rybářů. 

Mezi pruty značky FAVORITE naleznete jak univerzální, víceúčelové modely, tak úzce specializované nástroje, určené pro různé druhy rybolovu. Úzká specializace není v dnešní době rozmarem, nýbrž nutnosti, neboť moderní techniky jako například přívlač (spinning) jsou velmi složité a mnohohranné způsoby lovu, které vyžaduji specializované potřeby určité koncepce. Ale ani bez universálních modelů se rybář nemůže obejít. Jsou potřeba především v případech, kdy je rybář z nějakého důvodu nucen omezit se jen jedním načiním.

Všechny pruty FAVORITE jsou vyrobeny s určitou rezervou na pevnost. Tyto pruty nejsou určeny pro zhýčkané podmínky, nýbrž pro opravdový každodenní rybolov, doprovázený veškerými náhodami a nepředvídanými událostmi. Jsme totiž přesvědčení, že pevnost prutu by neměla být obětována při žádných okolnostech. 

Náš postoj je následující: potřeby pro široký okruh rybářů by se neměly lišit chudým a zastaralým designem a příslušenstvím. Všechny naše pruty jsou vybaveny moderními rukojeťmi, sedly navijáků a také vodicími očky, jejichž počet, forma a velikost byly důkladně vybrány pro každý model v souladu s požadavky k jednotlivým prutům.

Nehledáme jednoduchá řešení a stále se vyvíjíme dále. Nejnovější, přední technologie a konstruktivní řešení v oblasti výroby rybářských prutů jsou ihned začleněny do produkce FAVORITE. Proto je produkce značky FAVORITE vždy kvalitní, moderní a zároveň cenově dostupná!