Z celé početné rodiny příznivců rybolovu, rybářů, kteří loví přívlači je nejspíše nejpočetnější a nejaktivnější skupina. Dynamika a relativní jednoduchost lovu dravců pomoci umělých nástrah přivádí k této nádherné činnosti denně nové a nové fanoušky – každý v tom najde něco pro sebe. Člun nebo břeh, nedaleký rybník či vzdálená expedice, léto nebo zima, různorodost způsobů lovu a nástrah – přívlač je velmi zábavná a mnohohranná technika. Naučit se všechny existující metody lovu přívlači je téměř nemožné, proto většina rybářů omezuje svůj rozsah zájmu a snaží se dosáhnout dokonalosti v metodě, která je nejzajímavější pro každého z nich. Co je nejpopulárnější metodou mezi sportovními rybáři a nadšenci, jaká technika vede, a o jakém druhu lovu přívlači se píše nejvíce článků v odborných periodikách?


   Na všechny tyto otázky existuje jediná odpověď. Je to samozřejmě lov na jig! Zrovna tato metoda se stala takovým «kouzelným klíčem», který otevírá dveře k úspěchu jak nováčkům během jejich prvního rybolovu, tak profesionálním sportovním rybářům během důležitého turnaje. Silikonové nástrahy skrývají v sobě neskutečné množství a různorodost způsobů vedení na jakýchkoliv vodních nádržích či řekách, při různých rychlostech. Umožňuje s jistotou lovit dravce všech druhů nezávisle od úrovně jejich aktivity. Různorodost jigových nástrah překvapuje! Japonští a američtí výrobci nabízejí velký výběr silikonových nástrah, určených především pro jejích trh, tj. pro mořský a sladkovodní rybolov takových ryb jako mořský vlk (sea bass), pstruh, mořský okoun (mebaru), makrely - poptávka určuje nabídku. Je jasné, že by bylo poněkud naivní očekávat od světových zákonodárců rybolovu příliš velkou pozornost vůči problémům středoevropských rybářů, kteří ve valné většině loví středně velké okouny, štiky, candáty a kapry. Je sice dobře, že některé nástrahy od světových výrobců umožní občas chytit i naše ryby... Ale každý rybář, obzvláště v letních horkých dnech, kdy ryba nebere, touží po něčem neobvyklém, určeném speciálně pro naše vybíravé ryby v místních vodních nádržích.


   Řáda měkkých nasycených gumových nástrah TM Crazy Fish byla vytvořena právě v reakci na již dávno existující potřebu ve výrobě silikonových nástrah určených speciálně pro místní ryby a místní vodní nádrže a řeky. Všechny modely této značky se vytváří na základě připomínek zkušených sportovních rybářů, kteří je také testují, což umožňuje zohlednit výsledky testů v jejich dalším zpracování a dovést tak výrobek k dokonalosti! Na základě takových testů se optimalizuje tvar jednotlivé nástrahy, její konzistence a pevnost, chuť, zápach a barevné provedení. Nástrahy TM Crazy Fish zachovávají ty nejlepší vlastnosti nástrah, které již jsou přítomny na našem trhu, při tom je zdokonaluje a přizpůsobuje k místním podmínkám, čímž zvětšuje efektivnost rybaření.


   Je samozřejmé, že ve výrobě se zohledňuje také jedno z nejdůležitějších pravidel místního trhu, a to cenová dostupnost výrobků. Silikon, ani nasycený nesmí být příliš drahý! Rybář při nahazování nástrahy touží po možnosti soustředit se jen na správném podání jigu přímo k rybí tlamě, proto myšlenky o možné ztrátě drahé nástrahy by neměly narušovat atmosféru rybolovu – nástrahy TM Crazy Fish tomuto požadavku zcela odpovídají. Tvůrcům těchto revolučních výrobků se zcela povedlo zkombinovat takové rozporuplné vlastnosti jako efektivita úlovku a přátelská cena nástrah. A pravě to děla výrobky TM Crazy Fish tolik populárními mezi rybáři, a navíc pokud alespoň část z nich sdělí své pozitivní zkušenosti, doporučí nám nějaké návrhy na případné zlepšení, inovaci návnad Crazy Fish, přijmeme je s radosti a vděčnosti a pokusíme se zapracovat je do nových modelů, barevných provedení a vůní. V tom případě Vaše úspěšné rybaření se stane zčásti i naším úspěchem, a Vaše zážitky z rybolovu budou plné trofejních úlovků a stanou se zkrátka nezapomenutelné!